Skip to main content

Nasza firma

Jesteśmy polskim producentem wyrobów z wikliny.

Polska Wiklina to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, której siedziba znajduje się w stolicy polskiej wikliny – w Rudniku nad Sanem (Kopki), który jednocześnie stanowi największy ośrodek wikliniarski w Europie Wschodniej. Jesteśmy polskim producentem i od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą wyrobów z wikliny na rynki zagraniczne oraz na terenie Polski, które sami tworzymy z pasją, w oparciu o najnowsze standardy i sprawdzone rozwiązania. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wykorzystując do ich tworzenia wyłącznie najlepszej jakości polską wiklinę.

Obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych pochodzących z Polski oraz z zagranicy. Produkujemy na wymiar i na specjalne zamówienie Klienta. Dbamy o najlepszą obsługę, i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Naszym celem jest dostarczanie klientom wiklinowych produktów o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne.

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wykorzystując do ich tworzenia wyłącznie najlepszej jakości polską wiklinę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy, i przekazywanemu z pokolenia na pokolenie, fachowi, wykonujemy wyroby z wikliny i drewna zarówno do domu i ogrodu. Nasze wyroby charakteryzują się tym, że są naturalne i ekologiczne, a to oznacza, że w procesie produkcji stawiamy na wykorzystywanie surowców odnawialnych z polskich upraw.

Zapraszamy do współpracy.

Polska Wiklina – Jakość ma znaczenie !

Polski producent wyrobów z wikliny i drewna – Polska Wiklina

Call Now Button