Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się ze sporymi zmianami, także w przestrzeni domowej.  Niekiedy organizacja bywa trudna i jeśli brakuje Ci miejsca w sypialni na tradycyjne łóżeczko, to z pomocą przychodzi wiklinowy Kosz Mojżesza na biegunach. Modny design kołyski idealnie wkomponuje się w mieszkanie i zaskoczy gości, a optymalne rozmiary zapewnią wygodę dla rodziców.

WYGODA

Poszukując łóżeczka dla swojego maleństwa, rodzice stawiają przede wszystkim na wygodę zarówno dziecka jak i ich samych. Wiklinowe Kosze Mojżesza są doskonałą i wygodną alternatywą dla ciężkich drewnianych łóżeczek. Ich ogromną zaletą jest to, że są lekkie, a sam kosz jest wyciągany, co umożliwia jego przenoszenie i utulenie maluszka do snu w dowolnym miejscu w domu.

KOŁYSANIE NA SPANIE

Dzieci od urodzenia uwielbiają się bujać, trudno więc o lepsze miejsce do spania niż kołyska. Wiklinowe Kosze Mojżesza na biegunach są z reguły mniejsze niż kołyski dostępne na rynku, więc optymalne rozmiary sprawią, że sprawdzą się nawet z mniejszych pomieszczeniach. Wybór kołyski pozwoli bujać maleństwo zawsze, gdy będzie tego potrzebować, bez konieczności ciągłego obciążania rąk i kręgosłupa.

PRODUKT NATURALNY

Rodzice, którym obcowanie z naturą jest bliskie, również zakochają się w wiklinowym koszu Mojżesza.  Jest to produkt wykonany ręcznie z naturalnej wikliny, która jest odnawialnym surowcem. Więc oprócz walorów estetycznych i praktycznych, kosze Mojżesza mogą pochwalić się ekologicznym pochodzeniem.

ZAMIAST GONDOLI

Kosz Mojżesza na biegunach to rozwiązanie dla kilku pierwszych miesięcy życia, kiedy to dziecko nie jest jeszcze ruchliwie i nie zmienia swojej pozycji. Jest to jednak znacznie lepsza propozycja niż gondola wózka, bowiem w koszu maluch ma znacznie więcej miejsca i czuje się bardziej komfortowo nawet w późniejszym etapie życia.  Z drugiej zaś strony, kosze Mojżesza są mniejsze niż tradycyjne łóżeczka i na tyle ciasne, co noworodki uwielbiają i daje im to poczucie bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy masz duże czy małe mieszkanie, nowy członek rodziny musi mieć przygotowane swoje miejsce. Dlatego jeśli nie masz zbyt wiele miejsca w domu i jednocześnie zależy Ci na komforcie Twojego dziecka, a także wygodzie i estetyce, Wiklinowy kosz Mojżesza na biegunach to rozwiązanie właśnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Call Now Button